Jestem z powrotem.

Wróciłam z Besenovej. Jak zwykle nikogo nie poznałam. Czemu jak miałam 4 latka znalazłam sobie na wakacjach grupke znajomych a teraz, gdy jestem starsza – nie? Co roku tak jest. W tym roku byli Kandydaci. Znalałam chłopaka który był roześmiany, bestroski. Obesrwowałam go trochę. Na pewno czasem miałam okazje zagadać do niego, ale tego nie zrobiłam. Został kandydatem. Znalazłam też dziewczynę – w moim wieku, miała leżak niedaleko mnie. Ją też trochę obserwowałam: spokojna, opanowana. Też do niej nie zagadałam. I to jest mój problem. Wśród przyjaciół – dusza toawrzystwa, sama – niesmiała osóbka.

http://tn3-2.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/075/9/a/Friends_by_x___BlackStars.jpg"

A i jeszcze jedno. Znów mam hasło gdyż moja siostra wchodzi na mój blog i opowiada mjoemu ojcu niestworzone rzeczy(!) np. że napisałam że piłam alkohol w Międzyzdrojach(gdzie ona to widziała? chyba w swojej dużej wyobraźni). Przepraszam za utrudnienia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Jestem z powrotem.

  1. avatar cissek pisze:

    Opowiada takie rzeczy ???!! ale po co??

  2. avatar Czarna pisze:

    ja tez będę miała hasło ;] nie przepraszaj… a co do tych znajomych, to mam ten sam problem… wstydzę się zagadać, choć kiedyś wystarczyło powiedzieć swoje imię i podać rękę, i już ma się znajomka ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*