Obserwator z Góry

Jak pewnie zauważyliście coś zmieniłam… tak właśnie! Wchodzac na mój blog widzicie pozdrowienia dla was xD Mam nadzieję że się wam podoba. Jesli kogos pominęłam – pisać w komciu lub na gadu;-)

Lubię być obserwatorem a wy? Lubie patrzeć gdy moja klasa kłóci się w szatni. Patrząc oczami obserwatora widze że pewna osoba choć jest nie do zniesienia – chce tylko przyciągnać uwagę. Oczwiście to denerwuje inną osobę – gra Wielką, Dorosłą i Z Największą Siłą Dająca Kopa w Tyłek. W końcu Wielka Dorosła woła dziewczyne zgrywającą ,,Jestem Najlpesza z Was Wszystkich". Ta ma uderzyć Zwróć Na Mnie Uwage. W końcu oby dwie lądują na podłodze, Wielka Dorosła cieszy sie jak dziecko które dostało lizaka, a jej przyjaciółka tylko uśmiecha sie ze zdziwieniem pod nosem. To tyle jeśli chodzi o szatnie.

Ja Nie Formalnie Rzadze W Tej Klasie i P. Jest Moja – ta lubi pokazać swą siłę, zabierając telefon komórkowy koleżanki i przesłuchując głupie nagrania z jej komórki. oczywiscie laska wie ze w końcu odzyska kome a Nie Formalnie Rządząca robi to dla zgrywy jak prawie wszystko. Gdy w szkole nie ma psiapsiół Nieformalnej idzie z Laską Od Komy do pielegniarki aby coś wspomnieć przy okazji. Nieformalna jest także bardzo zazdrosna o P. gdy ta chce odnowić przyjaźń z Laską. W głowie obserwatora pojawia się myśl: ,,Nieformalnie Rządzaca jest po prostu zazdrosna o Lakse Od KOmy!"

Morał? Choc niektórzy grają wielkich są tak naprawdę wielkimi… dziećmi. To widac po ich zachowaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.