M./ Wspomnienia

Wszyscy piszą o miłości. Nie ja. Ja nigdy o niej nie pisałam, tylko o nim, ale nie o miłości. Pisałam o przyjaźni, o moich problemach, robiłam konkursy, pisałam o emocjach, o tym jak się czuje ale nigdy o miŁości. Może raz powinnam napisać? Przeciez na moim blogu z wierszami jest kilka wierszy o tej tematyce. Ok, spróbuje. Czym dla mnie jest miłość? Uczuciem pięknym, chwilą cudowną, i poczuciem że masz miejsce na ziemi. czy miłosć to jest to samo co przyjaźń? Według mnie: nie. Miłosć opiera się na przyjaźni, ale to coś więcej. To chyba ta chemia między dwojgiem ludzi 😉 . Te wszystkie cierpienia i męki, które trzeba przejść by być z ukochaą osoba wynagradzają piekne chwile….

To według mnie miłość. Ten stan, to uczucie. Mam kilka marzeń związanych z nią. Może kiedyś o nich wam opowiem, lecz one są bardzo osobiste. Życzę wam szczęśliwej miłości!

Weszłam na jakiś mój stary, skasowany blog(ale nie uasunięty) i zaczęłam czytać te kilka wpisów które tam były. To było troszkę bolesne. Przypomniało mi się co wyprawiała M., co myślałam o nim. A teraz? Myśle inaczej. Postąpiłam bym inaczej. Patrząc na tamte notki, widze że zmieniłam się. Mniej sie wszystkim przejmuje, analizuje każdą sytuację dokładnie, po prostu, stałam się dojrzalsza, muszę to w koncu przyznać przed samą sobą. To fragment wpisu z czasów tych wydarzeń: ,, I tak sluchalismy aż nie doszliśmy do szkoły i on zapytał: Czy to prawda że powiedziałaś ze masz najfajniejszego chlopaka na świecie? Bo Marta tak powiedziala. Myślałam że ją zabije, i niewiedzialam co powiedzieć mum więc powiedziałam że tak…. Ale to bylo inaczej!!! " Dziś postapiłam bym tak: Gdy on spytałby o to powiedziałabym że nie, nie powiedziałam tak, lecz myślę podobnie. I to byłoby wyjście. Postąpiłabym bardziej otwarcie(wiem ze w tej sytuacji M. chciała dobrze). Zmieniłam się, naprawdę. Po za tym wtedy miałam Faze Przed Mrocznym Humorem. Wniosek: Ciągle się zmieniamy! Pozdrawiam!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.