Opisy…

… moich naj znajomków. Piszę tą nocie drugi raz, bo nie wiem jak ale nocia się skasowała. A więc zaczynam:

  1. Sandruś.

Moja naj przyjacioła. Ma duże orzechowe oczy, wysoka. Najlepiej czuje się w gronie przyjaciół. Uważa że chłopacy z naszej szkoły są głupi. Kocha konie, Indie i delfiny. Jest czasem burkliwa, ale lubi się powygłupiać.

2.Osik(jedyny chłopak w tym towarzystwie xD).
Chłopak – dusza towarzystwa. Zawsze pogodny i rozmowny. Lubie z nim grać w Bomberman pengu. Raz graliśmy na szczere pytania, ale na jedno skłamałam…Ostatnio się na mnie obraził bo powiedziałam że jest trochę głupi. A przecież według mnie każdy ma w sobię odrobinę głupoty!Paweł nie gniewaj się już!

3.Iga

Ruda, zielonooka chuda dziweczyna. Znamy sie z tenisa, byłyśmy razem na obozie. Lubie z nią grać w to co z Osikiem. Fajnie się z nią wygłupia i rzuca mandarynką xD Pozdro Iguś ;-*

4.Anuś

W tłumie wydaje się że to zwykła nastolatka. Do czasu. Gdy ją poznasz, będziesz wiedział że ot nieprawda. Zabawna, kolezeńska, ładnie rysuje. Zawsze da dobrą rade. Anuś jesteś cool!

5.Amanda

Dziewczyna pasjonująca sie mangą i fotografią. Zabawna i koleżeńska. Idziemy razem do kina xD

Amandziu, trzymaj się! Pozdro ;-****

 

Teraz dwie osoby o których raczej nie mozna zapomnieć xD

  1. no dobra, niech będzie Marysia xD Dziewczyna miła i… gryząca. Udaje wszelkie zwierzęta, ale jak nie zachowuje sie dziwnie to jest coool
  2. Iwa. Znamy sie z netu, ale wydaje mi sie że jesteśmy starymi kumpelami xD. Zawsze próbuje coś doradzić. Choć jest starsza trochę od mnie, nie daje tego odczuć.

Jest jeszcze kilka osób, ale one są mniej znaczące: Ada, Marta, Tomek, Burza, itd.

Może kiedyś o nich napisze. Na dziś to tyle. Pozdro ;-*
Best Friends

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.