Spróbować? ale tyle się nacierpiałam…

Iga chce żebym była jej prZyjaciółką, a ja nie chce bo już tyle się nacierpiałam… Bo gdy Iga nie jest z Magdą to jest fajna tylko… no nie wiem(sami wiecie o co chodzi…) Boje się że gdy na choryzoncie pojawi się Magda ona się zmieni i będzie za nią stać murem. A więc nie chce takiej przyjaźni. W takim wypADKU wole przyjaxnić się ttylko z Sandrą i Paulą. A wy co myślicie? Napiszcie!

" alt="" />

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Spróbować? ale tyle się nacierpiałam…

  1. avatar monia pisze:

    jezeli iga bez magdy jest fajna to czemu nie sprobowac? moze sie poprawila od obozu?! watpie czy jeszcze kiedys zobaczysz sie z iga i magda wszystkie razem bo ty chyba mieszkasz w Zakrzewie ? no to taka mozliwosc jest bardzo mala.
    a wiec sprobuj! iga moze sie okazac fajna kiedy nie ma magdy tak jak zresztom sama powiedzialas w tej oto notce! zycze ci powodzenia z iga i nie przejmuj sie magda iga w koncu ma dwie rozne przyjaciolki 🙁 niestety.
    pozdrawiam , papa

  2. avatar agaaanh pisze:

    każdy ma prawdo do przyjaźni ale nie każdy musi ją akceptować … nie musisz być przyjaciółką Igi…skoro ona ma lepszą koleżankę Magdę to niech tak zosstanie.A jak ty się lepiej czujesz w obecności tej pauli i kogoś tam to wystarczy jak bd sie z nimi kolegować…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*