Obóz Wróciłam!

na obozie pewnie było by super gdyby nie Magda. Popsuła mi cały obóz! Nazywała mnie chamicą i chamką na maksa chociaż to ona taka była. Np. dostała od Igi plakat zaca efrona którego ja nienawidzę, a z drugiej strony był my idol którego oczywiście musiała pomalować. POtem specjalnie zawiesiła Zaca tak że zawsze go wdziałam gdy się budziłam itd. No i w końcu mnie wkurzyła:
Iga: Magda zawiesiła ten plakat po to by cię dołować.
Ja: mnie on denerwuje a nie dołuje, po za tym już się przyzwyczaiłam.
Magda: Ta jasne, to czemu codziennie prosisz żebym go ściągnęła?
Ja: Przecież w każdej chwili mogę zrobić tak(przejechałam ręką po plakacie)
Magda: Czyli jak?!
Ja: tak (i zgniotłam plakat).To było trochę głupie z mojej strony ale się wkurzyłam…

Albo zrobiłam jej i Idze głupie zdjęcie i miałam je na komie. Ona mi chciała go wykasować więc wzięła mi komę bez pozwolenia(prawie wyrwała z ręki). No więc powiedziałam oddaj a że nie chciała to próbowałam jej go wyrwać, no i się udało tylko potem cały czas mówiła że jestem agresor i że może mi pomóc się pakować do szpitala dla psychicznie chorych. Chciało mi się płakać, bo ona nic nie rozumiała… Na tą komórkę długo czekałam i była dla mnie ważna. PO za tym miałam nie milą sytuację związaną z zabieraniem rzeczy bez pozwolenia.

W ostatni dzień Magda wzięła mi buta i położyła na 2 balkonie, a żeby go odzyskać musiałam iść po niego a ona mnie by wtedy zamknęła(oczywiście Iga ją wspierała…), no więc wzięłam jej komórkę i poszłam po swój but. I tak mnie zamknęła, a jeszcze powiedziala że to będzie moja wina jak do niej babcia zadzwoni a ona nie będzie mogła odebrać. Żeby znów nie nazwała mnie chamicą oddałam jej go pod warunkiem że mnie wpuszczą. Jak jej oddałam telefon to Iga otwarła i zamknęła szybko taras, i chciała tak zrobić 2 raz lecz byłam szybsza i weszłam do pokoju.

Albo widziała że idę z Igą w parze bo ona się na nią obraziła to i tak musiała iść z Igą i takie różne… I kto tu jest chamski? Gdy to sobie przypominam to chce mi się ryczeć bo jestem wrażliwa… I jak tu mam nazwać obóz udanym???

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.