To zabronione

Pewnie zaytacie co jest zabronione, choć powinnyście zapytać gadanie z kim jest zabronione. A więc wyjaśniam, chodzi o Martę, znaną pod nickiem ,,Martucha1010". Jeśli już wszyscy wiedzą o kogo chodzi(mam nadzieję zę wam świta kto to w głowie) wyjaśniam o co chodzi. A więc zaczęło się tak: Założyłam sobie 2 gg, ale jej nowego numeru nie chciałam podawać. No ale ja głupia, wymyśliłam sobie że zrobie jej kawał z nowego gg. Lecz nie wpadłam na to że ona poszuka w katalogu kto pisze… Gdy się już dowiedziała że to ja, cały czas mnie męczyła że mam 2 gg. A ja jej cały czas mówiłam że nie mam. Aż stało się… Ostatnio Marta założyła sobie spycjalnie 2 gg żeby mnie zdemaskować…. I jej się udało, a ja nadal nie chciałam się przyznać do tego gg więc ona zrobiła sobie opis: ,,Ona kłamie, myśli że to " czy coś w tym stylu. No dobra króluje, niech się dziecko cieszy, ale wczoraj przegieła, czemu? Przeczytajcie naszą rozmowę:

Doneczka

czemu ty nigdy nie odpowiadasz
Martucha

odpowiedzialam;-p
Doneczka bo anuluje plik a zoslało jeszcze jedyne 7 %
Doneczka …
Doneczka i Znów nie odpowiadasz
Martucha mil a jesteś
Doneczka obrazlam się
Martucha mile zostało trylko 7 a ty anulowalaś!
Doneczka niee nie zrobilam tego
Martucha no i kit ci w oko!! Nie bedziesz mnie szantarzowac tak!@! Jakoś było napisane że jest anulowane!
Doneczka ja jakpos nie mam czegos takiego
Doneczka no chyba ze ty anulowalas…..
Martucha nnie
Martucha to wyslij mi avril
Doneczka no to nie jest
Doneczka z/w
Martucha
i tak w ogóle to wiem że kłamiesz ale i tajk nie zależalo mi na tej piosence
Doneczka papa zmykam
Martucha mila jestem
Martucha jestes*
Doneczka czemu?
Doneczka papa
Martucha mialas mi ptrzeslac avril a ty idziesz
Doneczka i ja nie klamie
Martuchajasne jasne
mowisz tak samo prawde jak z twoim drugim gg
Doneczka bo jade po moją mamę do pracy odebrac

Martucha Dobra spadaj

 

Pomyśleć że kiedyś się z nią przyjaźniłam…. Przecież nie kłamałam!!! Naprawdę jechałam po moją mamę!!! A po za tym, ja ją szantazowałam??? Psss. Ja tu szantażu nie widzę jakoś… A po za tym to było chamskie… Tak jak wiele innych rzeczy jakie zrobiła np.:

Mówiła że mam wielki ochydny łupież, taki blee(taa, po tym na pewno będę się z nią przyjaźnić, mhmm), zepsuła mi bryloczki(było to tak, że ona na to kółko na które się przyczepia włożyla patyk i mósiałam chodzić w kółko,ale nie pomyślała że zdejme torbę i bryloki polecą po całym holu szkolnym…), poprosiła mnie żebym jej podpowiedziała na sprawdzianie choć nie wolno, mówiła na mnie debil, głupek itd(ja jej tak tylko mówiłam na gg jak się wkurzyłam a nie w szkole), jak się z nią przyjaźniłam zostawiała mnie dla innych koleżanek, krzyczała bez powodu na mnie że jestem głupia itp., śmiała się jak mi się coś stało np. spadłam, zabierała bez pozwolenia mój piórnik i pożyczała coś(nadal to robi) i duzo na pewno innych rzeczy których teraz nie pamiętam.

Marto, jeśli to czytasz, to do ciebie: nie gadaj ze mną, zachowuj się tak jakbym była nic nie znaczącą koleżanką z klasy!!! Juz i tak wypełnia mnie gorycz do ciebie i nie mogę zrozumieć czemu się z tobą przyjaźniłam!!!!

 

A co wy myślicie o tej sprawie??? Wypowiadajcie sie w komentarzach!


http://www.Pimp-Text.com/ - Pimp Text

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.