Marta jest kochana!!!!

Taaa Martuś najlepsza psiapsióła pod słońcem:D:D:D:D:D A czemu??? Bo dzięki niej mam chłopaka!!!! Załatwiła mi go, a Ada jej trochę pomogła;-) Boże jak ja ja kocham(bez brzydkich skojarzeń proszę)!!!!! Najchętniej bym skakała z radości, ale gdybym tak skoczyła z tej radości to bym przez nią w sufit walnęła:D:D Na razie pierwszy szok nie, raczej mnie unika ja go też… Ale przejdzie:D. Dobra idę skakać z radości trzymajcie kciuki żebym nie walnęła w sufit:D:D:D:D


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Marta jest kochana!!!!

  1. avatar martucha1010 pisze:

    Ja też się ciesze! Super że on ci się podoba ale większego wysiłku nie musiałam w to wkładać! Wystarczyło go kilka razy walnąć i mamy skutki=) I bardzo świetnie! Pozdrawiam cię serdecznie i życzę ROMANTYCZNYCH I MIŁOSNYCH chwil spędzonych w towarzystwie twojego MISIA PYSIA !!!!!!! Szkoda że nie moge powiedzieć kto jest twoim wybrankiem! :'( Niestety….. Pozwól mi!!!! Proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. avatar Ada pisze:

    No to prawda Marta jest najlepszą psiapsiółą!!! Ona wszystko potrafi załatwić!!!! Masz szcęście że sie podobasz jakiemuś chłopakowi!!! Uważaj na sufit bo sie pokruszy =) !!!!Ja też wiem jak ma na imie mam już w sobie tyle tajemnic że zaraz pękne i wszystko sie wyda ale spróbuje nie wydać i uważać na siebie=)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla was żebyście mieli a sobie duzo miłości i buziaczki dla was!!!!

  3. avatar Mania pisze:

    Hejka to ja monika fejny blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*