Psiapsióły-rywalki

Taaa, psiapsióły nazwa bardzo trafna, najchętniej skoczyłyby sobie pewnie do gardła… Mam 3 przyjaciółki w tym 2 najlepsze. I tu jest problem, te najlepsze nie darzą siebie nawzajem sympatią… Taaa, zawsze znajdą coś na siebie… Np. dziś jedna mówi: wiesz *****(imię drugiej) chyba tak naprawdę cię nie lubi, tylko udaje. Tego samego dnia po lekcjach druga mówi: wiesz ****** jest zazdrosna o nas, bo my prawie codziennie do siebie dzwonimy albo gadamy na gg, ale pewnie kiedyś wy tak też gadałyście ze sobą a teraz mniej. I tak to wygląda, raz jedna mi kazała przyznać że nie lubię tej drugiej. W końcu zostaje mi tylko ta trzecia, lecz wtedy tamte dwie się obrażają… I tak to jest, w 4 klasie przyjaźniłam się tylko z jedną ale zaczęłam gadać tymi 2 i tak się z nimi zaprzyjaźniłam. Tak, i najgorsze jest to że nie mogę wybrać jednej bo każda jest lepsza w rozwiązywaniu innych problemów i w ogóle, każda to inny charakter… Co ja mam zrobić??!! Pomóżcie!!! Błagam!!!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Psiapsióły-rywalki

 1. avatar karolina pisze:

  Domi suchaj jeżeli te twoje psiapsiuły sie nie lubią to się tym niepzrejmuj. Masz prawo przyjażnić sie z kim chcesz pozdro karra

 2. avatar kuklara pisze:

  dobze bedzie ja tez tak mam mam dwie psiapsioly i jedna odciaga mnie od drugiej

 3. avatar Anonim pisze:

  fajny blogasek mozeszmi powiedziec jak zrobic sonde bo misie cos wali jak robie bo chyba cos spieprzylam

 4. avatar martucha1010 pisze:

  Cześć! oooo no to pięknie! jak ona mogłą tak o mnie powiedziec? przecież dobrze wiesz że ja ciebie lubie na prawde i tyle! a jak ona coś do mnie ma to niech mi to powie a nie że za plecami mnie obgaduje a przy mnie to jest milusia i słodziusia!! Pssssssssss!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*